Sejfy gabinetowe

Na pewno zastanawiasz się skąd określenie sejfy gabinetowe. To tak jak sejfy do domu zwany domowymi, te na potrzeby marketingu zostały nazwane gabinetowymi. Sejfy te tak samo będą montowane w podłodze lub w ścianie, znajdą się i tutaj wolnostojące.

Sejfy gabinetowe będą miały nieco grubsze i solidniejsze konstrukcje, trwałe zamki i często będą posiadały klasę bezpieczeństwa o oznaczeniu S1.

Bez względu na to, czy będziesz potrzebował przechować w firmie ważne akta, czy dokumenty firmowe, a może tak jak w domu gotówkę lub broń, to tak naprawdę potrzebujesz po prostu sejfu, który łatwo zamontujesz w danym pomieszczeniu. Nieważne czy będzie to dom, czy pomieszczenie w firmie tak zwany gabinet.

Jakie sejfy gabinetowe możesz kupić?

W zasadzie sejfów gabinetowych jest bardzo dużo. Wszystko zależy od tego jakiej wielkości sejf potrzebujesz, czy będzie to sejf mały, łatwy w ukryciu, czy raczej duży. W zasadzie od jego wielkości zależy też sposób jego montażu. Część z tych sejfów może być podłogowych, meblowych, a inne będą typowymi wolnostojącymi szafami pancernymi.

Także zależnie od tego co potrzebujesz w nich przechować będą na różne sposób dostosowane. Te w których będziesz trzymał broń będą miały specjalne uchwyty do jej powieszenia, te na dokumenty, czy kosztowności, ewentualnie klucze do samochodów i pomieszczeń będą miały półki lub zawieszki na ściankach.

Jakie sejfy gabinetowe są popularne?

Bardzo wiele firm decyduje się na sejfy gabinetowe, które produkowane są przez znane marki. To w znacznym stopniu eliminuje przypadki niedoróbek, czy po prostu nie fachowość wykonania.

Zdecydowanie najczęstszym wyborem są certyfikowane sejfy. Wiąże się to bezpośrednio z tym, że firmy często ubezpieczają przedmioty które trzymają w sejfach. Firmy ubezpieczeniowe z kolei ubezpieczają tylko sejfy, które posiadają certyfikaty nadane sejfom przez odpowiednie instytucje.

 

Dodaj komentarz